simboliai

Pakuočių gamyba: gofrokartoninės pakavimo dėžės, dežutės

Gaminame šias pakavimo dėžes didmenininkams:

Image

Vienas populiariausių dėžių tipų: tai iš 3-5 sluoksnių gofrokartono gaminama pakuotė, tinkanti įvairioms paskirtims. Šias dėžes galime komplektuoti kartu su grotelėmis, skirtukais ar tarpinėmis.

Image

Atsparios drėgmei ir saugančios šilumą dėžės, gaminamos iš trisluoksnio gofruoto kartono.

Image

Sprendimas įvairiems konditerijos gaminiams iš trisluoksnio gofrokartono. Paprastai vidus būna rudos, o išorė baltos spalvos.

Image

Atsparios drėgmei, talpios ir patvarios dėžės, gaminamos iš paties storiausio gofrokartono (4 mm. storio). Visiškai saugios net tiesioginiam sąlyčiui su maisto produktais!

Image

Gana universalaus panaudojimo dėžės su dangčiais. Gali būti įvairių sluoksnių.

Image

Unikali gamybos technologija lemia patogų šių dėžių atidarymą bei uždarymą. Tinka įvairioms paskirtims, gali būti įvairių sluoksnių.

Image

Tai individualiai kuriami papildomi elementai Jūsų dėžėms bei pakuotėms. Šie elementai užtikrina dar geresnę apsaugą transportuojant, perkeliant prekes.

Kodėl rinktis gofrokartono dėžes?

Siekiate apsaugoti savo gaminius ar prekes, ieškote patvaraus įpakavimo? Pristatome gofrokartoną! Tai – iš kelių sluoksnių sudaryta medžiaga, gaminama iš ekologiškų, atsinaujinančių šaltinių. Nors gofruotas kartonas yra draugiškas aplinkai, savo patvarumu ir atsparumu nenusileidžia ir net lenkia kitas medžiagas. Jis puikiai tinka įvairių prekių pakavimui: patikimai saugo trapius, dūžtančius, birius, taip pat – itin didelių gabaritų gaminius.

Priklausomai nuo savybių, gofrokartonas skirstomas į tris tipus (2, 3, 5 sluoksnių). Nuo sluoksnių skaičiaus priklauso gofruoto kartono pakuotės patvarumas ir naudojimo paskirtis.

Taip pat čia galite sužinoti daugiau: kas yra gofruotas kartonas.

Kuo skiriasi kartoninės dėžės nuo gofrokartoninių?

Ne kartą tenka išgirsti – „ar gaminate kartonines dėžes?“. Į tai turime vieną atsakymą: visada renkamės tik aukštos kokybės gofrokartoną.

Galbūt kartonas ir gofrokartonas – vienas ir tas pats? Puikiai Jus suprantame: iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog tai yra identiškos medžiagos. Juk kartonas taip pat gaminamas iš medienos masės bei perdirbto popieriaus ir naudojamas įvairių pakuočių gamybai...

Tačiau neapsigaukite! Apžvelkime esminius šių medžiagų skirtumus:

Gofruotas kartonas

Kartonas

+ Sudarytas iš kelių sluoksnių;

- Viensluoksnė medžiaga;

+ Atsparus drėgmei

- Pralaidus drėgmei;

+ Skirtingi sluoksniai užtikrina didesnį patvarumą;

- Dėl savo struktūros, kartonas gerokai mažiau patvarus;

+ Dėl unikalių savybių yra draugiškas aplinkai: jis gaminamas iš atsinaujinančių resursų ir nėra dažomas aplinkai kenksmingais dažais;

- Kartonas – mažiau draugiškas aplinkai pasirinkimas: pakuotės dažomos kenksmingomis medžiagomis, o pats kartono naudojimas yra trumpalaikis;

+ Itin platus panaudojimo spektras: puikiai tinkamas įvairių apimčių bei svorio gaminiams pakuoti.

- Kartonas nėra patvari medžiaga, todėl naudojamas tik nedideliems ir/ar lengviems produktams pakuoti.

Kaip vyksta gofrokartono dėžių ir dėžučių gamyba?

Ieškote individualiai pagamintų dėžių? Ieškote operatyvių ir kokybiškų paslaugų? Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, galime Jums padėti! UAB „Megapakas“ – tai savo srities profesionalai. Patyrusi mūsų komanda atidžiai planuoja savo darbus ir kiekvieną gamybos etapą.

Dėžių gamyba mūsų įmonėje atliekama pagal šiuos žingsnius:

 1. Užsakymo pateikimas. Klientas pateikia individualaus projekto užsakymą, kuriame išsamiai nurodo savo poreikius, darbų apimtis ir kitas aktualias detales.
 2. Užsakymo suderinimas su užsakovu. Įvertinę užsakymo pobūdį, gamybos apimtis ir kitus svarbius aspektus, pateikiame preliminarius darbo atlikimo terminus ir nurodome tikslią užsakymo kainą. Jeigu klientas nėra apsisprendęs, pagal jo poreikius pasiūlome tinkamiausią dėžės tipą, nurodome, kiek sluoksnių turėtų būti siekiant geriausio rezultato. Visas šias detales dar kartą atidžiai suderiname su užsakovu, kad rezultatas pilnai atitiktų lūkesčius.
 3. Gamybos procesas. Pagal individualų užsakymą atliekame gamybos darbus: tai gali būti standartinės dėžės arba netipiniai, išskirtinio dizaino gaminiai. Šio etapo metu naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir modernios gamybinės technologijos.
 4. Produkto pristatymas užsakovui. Užbaigus suplanuotus darbus, operatyviai, sutartu laiku visi gaminiai pristatomi klientams visoje Lietuvoje. Štai ir viskas!

Į kiekvieną užsakymą žvelgiame atsakingai, nepriklausomai nuo darbų apimties. Atsakingai dalyvaujame visame gamybos procese ir tikimės, kad kruopščiai pagaminti gofrokartono produktai pasitarnaus Jūsų verslo sėkmei!

Ko reikia kokybiškai pakuočių gamybai?

Kokie gi kriterijai apibrėžia įpakavimo kokybę? Tvarkinga komplektacija? Dar nespėjusi suplyšti pakuotė? Prekės pristatymas jos nesugadinus?

Mes manome, kad šiuolaikinių vartotojų poreikiams to neužtenka. Lūkesčių kartelė šiandien iškelta išties aukštai, todėl sėkmingai pakuočių, dėžių bei dėžučių gamybai būtina:

 • Patvarumas
 • Atsparumas drėgmei
 • Patogus naudojimas
 • Individualizuota gamyba
 • Modernios technologijos
 • Šiuolaikiniai dizaino sprendimai
 • Draugiškos aplinkai medžiagos
 • Į Klientą orientuotas požiūris

Šiuos privalumus ir dar daugiau užtikrina profesionali komanda ir ekologiška pakavimo medžiaga – gofrokartonas. Būtent jį renkamės pakuočių, dėžių bei dėžučių gamybai. Tai – iš atsinaujinančių išteklių gaminama medžiaga, turinti net kelis (2, 3 arba 5) sluoksnius. Sluoksnių skaičius lemia pakuotės patvarumą, atsparumą ir naudojimo tikslą.

Minėtos gofruoto kartono savybės suteikia nepriekaištingą apsaugą net itin dužiems produktams. Gabenimo metu Jūsų prekės išliks tokios, kokios buvo – be menkiausio pažeidimo!

Pakuočių gamyba įvairiems produktams

Patyrusi UAB „Megapakas“ komanda vykdo didmeninę gofruoto kartono dėžių gamybą. Solidi patirtis, atsakomybė bei atsidavimas darbui – mūsų sėkmės priežastis, o laimingi Klientai – didžiausia mūsų vertybė.

Unikali struktūra bei atsparumas aplinkos poveikiui lemia universalų mūsų pagamintų pakuočių panaudojimą.

Tai idealus pasirinkimas šioms reikmėms:

 • Maisto produktams
 • Namų apyvokos prekėms
 • Ūkinėms prekėms
 • Elektronikai
 • Stiklo gaminiams
 • Didelių gabaritų gaminiams
 • Ir kitiems produktams

Savo prekėms ieškote nestandartinių dizaino sprendimų, dydžių bei formatų? Mes galime tai ir dar daugiau!

Kokias technologijas naudojame?

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti Jums pasaulinio lygio produkciją. Šią galimybę garantuoja UAB „Megapakas“ naudojamos pažangiausios skaitmeninės technologijos. Profesionali mūsų komanda dalyvauja visame gamybos procese, todėl garantuojame, kad didmeninė pakuočių gamyba vyksta laikantis aukščiausių profesinės etikos ir kokybės standartų.

Šiuolaikiškų technologijų ir komandinio darbo dėka, visas užduotis atliekame preciziškai tiksliai, atsakingai ir operatyviai. Idealios būklės gaminiai visada pasiekia Jus numatytu laiku.

Kodėl verta rinktis mus?

Inovacijos. Atvirumas pokyčiams. Atsakomybė prieš savo Klientus ir gamtą. Tai – apie mus. Mylime savo darbą, todėl nuolat tobulėjame ir galime Jums pasiūlyti platų gaminių asortimentą, šiuolaikišką požiūrį ir atvirus atsakymus į visus kylančius klausimus.

Pasirinkę mus, įsitikinsite: gofrokartono dėžės yra idealus pasirinkimas sėkmingam verslui. Klientų poreikiai bei pageidavimai niekada nebūna vienodi, todėl siūlome individualią pakuočių gamybą ir randame sprendimą net ambicingiausiems Jūsų lūkesčiams!

Kviečiame tuo įsitikinti!