simboliai

Apie mus

  • about1

Trumpai apie mus

UAB „Megapakas“ – jauna, bet perspektyvi tvaraus verslo tradicijas puoselėjanti įmonė. Gaminame kokybišką ekologišką produkciją - įvairių dydžių dėžes, pakuotę, tarą ir kitą produkciją iš 3 sluoksnių gofrokartono B, C, iš 5 sluoksnių BC, BE, mikrogofrokartono E. Gaminame tiek standartinių, tiek ir nestandartinių matmenų gaminius, sudėtingas individualios konstrukcijos gofruoto kartono dėžes. Pagal kliento pageidavimus ant gofruoto kartono pakuočių galime atspausti bet kokius spaudinius, naudodami fleksografijos technologiją.

Mūsų pakuotės naudojamos produkcijai pakuoti, transportuoti, sandėliuoti ir kt. Unikalios struktūros gofruoto kartono pakuotės yra tvirtos, lengvos, kompaktiškos, lengvai surenkamos. Pagal kainą ir estetines savybes pranoksta daugelį kitų rūšių pakuočių.

Vizija – pasiūlyti geriausiai rinkos poreikius atitinkančias pakuotes ir daugelį kokybiškų su jų paruošimu susijusių paslaugų.

Misija – vystyti pažangias technologijas ir socialiai atsakingo verslo idėją.

Vertybės – profesionalumas, lankstumas ir operatyvumas.

Savo klientams taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

Užtikriname aukščiausią produkcijos kokybę.

 

Vadovaudamiesi Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 94/62/EB dėl pakuočių ir pakuočių atliekų bei Lietuvos Respublikos vidaus rinkai tiekiamų pakuočių atitikties Lietuvos Respublikos pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatyme nurodytiems pakuočių reikalavimams įgyvendinimo tvarkos aprašu, patvirtiname mūsų tiekiamos pakuotės atitiktį šiai direktyvai bei standartams LST EN 13432:2004, LST EN 13429:2007, LST EN 13430:2007; LST EN 13431:2007, LST 1655:2002, LST CEN/TR 13695-2:2004